II. liga starších žákyň B – Čechy Turnaj MĚLNÍK 30.3.

SKP Hvězda Karlovy Vary v FC Slovan Liberec 0:6 (0:2)

Branky: Mrijaj 2, Klímová 2, Krejčí 1, Kašparová 1.

FC Slovan Liberec: Jandová Kat. – Folprechtová, Jandová, Novotná – Klímová – Kašparová, Mrijaj (Chovancová), Krejčí.

FC Slovan Liberec v Krupka 3:0 kontumace Tým Krupky se na turnaj nedostavil.

FC Mělník v FC Slovan Liberec 1:1 (0:1) Branky: Mrijaj

Hráčky měly během prvního poločasu jasnou převahu, která se bohužel projevila jen jedním gólem. V druhém poločase děvčata zápas vypustila a dokonce dovolila soupeři penaltu za faul ve vápně, kterou však Jandová Kat. zlikvidovala. Bohužel dvě minuty před koncem po ztrátě míče v útočné fázi a chybě v obraně hráčky Slovanu inkasovaly vyrovnávací gól na konečných 1:1.

Hráčky okořenily jasnou převahu šesti góly a nenechaly nikoho na pochybách, kdo je na hřišti pánem. Hráčky Karlových Varů se dostávaly za polovinu hřiště jen sporadicky a do šancí jen vyjímečně. Naše děvčata ukázala v tomto zápase svoji převahu a zkušenost.