Hráči U13 si odbyli premiéru na velkém hřišti, proti starším žákům z nedalekého Turnova.

FK Turnov - FC Slovan Liberec 1:6 (1:0)

Sestava: Polák - Myslivec,Poledne,Studený,Fiala - Kůtek,Fanta,Igor,Negru - Papoušek,Rogal

Střídající hráči: Trojan,Tomov,Vitouš

Branky: 3x Papoušek, 1x Fanta,Kůtek,Rogal

Hráči si premiérově vyzkoušeli velké hřiště a v prvním poločase jsme si tak zvaně vybrali nováčkovskou daň. Když jsme nastřelili břevno a další tři brankové příležitosti jsme nedokáli proměnit. Jak to tak ve fotbale bývá přišel trest. Chybnou rozehrou našeho obránce soupeř nepohrdl a stanovil poločasové skóre 1:0 pro Turnov. Hráči Slovanu se první poločas seznamovali s velkým hřištěm a druhý poločas byl již plně v jejich režii a dokázali nastřílet soupeři 6 branek.

Jsme za tuto konfrontaci moc rádi, hlavně že se nikdo z hráčů nezranil a utkání si kluci užili.