FC Slovan Liberec | U16 - Příprava: Miedž Legnica vs. FC Slovan Liberec 1:3 (1:2)
04.03.2018

U16 - Příprava: Miedž Legnica vs. FC Slovan Liberec 1:3 (1:2)

Helena Bláhová
Sobota 3.3.2018

V poslední konfrontaci v přípravě před prvním soutěžním utkáním jsme polský tým porazili.

Sestava: Pešl- Zounek, Ješeta, Horňáček, Zvěřina - Horčička, Čáp, Pajkrt - Hejl, Valenta, Ježek

Střídali: Vik D., Křeš, Procházka, Winkler, Holub, Flesner, Vik T.

Branky: Čáp, Ježek, Procházka

Z naší strany velmi dobrý první poločas, kdy jsme soupeře přehrávali vysokým napadáním a aktivním přechodem do útoku. Přesto jsme hned v úvodu inkasovali po nedůrazném odkopu a řešení situace před vlastním pokutovým územím.

Útočnou aktivitou jsme skóre zaslouženě otočili již do poločasu a ve druhé půli přidali třetí branku.

Druhý poločas byl herně vyrovnaný a neurovnaný, plný zbytečných nepřesností. V utkání z naší strany lepší útočná fáze nad obrannou fází. Problémy nám dělal soupeřův přímočarý přechod do útoku.