FC Slovan Liberec | U18 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Chrudim (U19) 4:1 (1:0)
22.01.2018

U18 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Chrudim (U19) 4:1 (1:0)

Helena Bláhová
Neděle 21.1.2018 U Nisy (UMT)

V průměrném utkání jsme svého soupeře porazili.

1.poločas:

Sestava: Dlask - Mečíř, Venc, Kratochvíl, Gabko - Šíma, Žižka, Halgaš - Daněk, Syrovátka, Černický

2.poločas:

Sestava: Dlask - Šorsák, Venc, Kratochvíl (65´ Žižka), Gabko (65´ Halgaš) - Šíma (65´ Mečíř), Lábek, Provazník - Bína, Vébr, Drahoš

Branky: Černický, Drahoš, Kratochvíl, Lábek

Přestože hráči utkání výsledkově zvládli, nemůžeme být spokojeni s předvedenou hrou.

1.poločas: Především v prvním poločase jsme hodně kazili přihrávky, chyběl nám drajf a větší důslednost. Nevím, zda jsou kluci již po 14-ti dnech unaveni, ale oproti utkání s Boleslaví neměl tento zápas energii, byl z toho profesorský fotbal s pomalou rozehrávkou od stoperů, hodně přihrávek dozadu a do stran, prostě přesně to, co nechceme hrát!

2.poločas: Z naší strany lepší, ale z množství brankových příležitostí se ujala možná třetina.

Trenér Zachariáš: "Bohužel ani soupeř nás moc neprověřil...."