FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Erzgebirge Aue - FCSL 2:2
27.01.2018

Juniorka remizovala s německým Aue 2:2

Liberec - V sobotu od 11 hodin nastoupila naše juniorka proti německému týmu Erzgebirge Aue. Se stejně starou kategorií svedl tým trenéra Myslivce vyrovnaný souboj a nakonec remizoval díky proměněné penaltě 2:2.
Teplice, sobota 27.1.2018, 11:00
FC Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue
2:2
(2:1)
FC Slovan Liberec: Franc - Baláž, Dvořák, Michalec, Heppner - Kristian, Lábek (60. Kratochvíl) - Vébr, Vrabec, Kazda - Micovčák (60. Drahoš).
Branky Slovanu: 13. Kazda, 80. Kazda (pen.).

Petr Myslivec, trenér juniorky:

V třinácté minutě jsme se dostali po individuální akci Kazdy do vedení, ale hned o pět minut později soupeř po našem vlastním autovém vhazování vyrovnal. Ve 21. minutě chytil brankář malou domů a ze standardní situace jsme inkasovali na 1:2.

Tento stav vydržel až do 80. minuty, kdy byl ve vápně faulován Vrabec a penaltu proměnil opět Kazda. Nakonec jsme tedy s Aue remizovali 2:2.

Šlo o takové typické utkání mladých týmů se spoustou šancí na obou stranách, které vycházelo z hrubých chyb na obou stranách. Raritou bylo z naší strany nastřelení asi pěti tyčí a břeven, což nás může v konečném důsledku mrzet.