FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Mladá Boleslav 2:1
25.06.2008

Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Mladá Boleslav - 2:1 (0:0)

Lukáš Váňa
V 15:30 nastoupili naši hráči v Raspenavě k přípravnému zápasu proti Mladé Boleslavi. Před utkáním se Raspenavou prohnala silná bouřka. Utkání přihlíželo 200 diváků.
přát., středa 25.6.2008
2:1
(0:0)
FK Mladá BoleslavFK Mladá Boleslav
FC Slovan Liberec: I. poločas: Hauzr - Dohnálek, Polák, Holeňák, Janů - Dočkal, Dort, Bílek, Šovčič - Smetana, Blažek.

II. poločas: Hauzr - Radzinevičius, Polák, Dejmek Rad., Liška (78. Dohnálek) - Kerič, Matula, Frejlach, Papoušek - Nezmar, Brožík.
Branky: 51. Nezmar, 77. Frejlach (p) - 56. Řezníček.

3. min - Mladoboleslavský hráč Ganugrava překonal brankáře Hauzra a z brankové čáry zachránil tým od pohromy Polák.

5. min - Po pravé straně utekl Dočkal a předložil perfektní příhrávku Blažkovi, který těsně minul.

25. min - Ganugrava opět nebezpečně střílel, ale brankář Hauzr střelu zneškodnil. Tento hráč Mladé Boleslavi je nejvíce vidět v dosavadním průběhu utkání.

35. min - Série rohových kopů Mladé Boleslavi. V několika posledních minutách dostali hráči Mladé Boleslavi naše hráče pod velký tlak.

43. min - Tvrdou střelou vyzkoušel pozornost brankáře Hauzra Rajnoch, ale nebyl úspěšný.

51. min - Na dlouhý výkop brankáře Hauzra si naběhl střídající Nezmar a přehodil brankáře Šedu - 1:0.

56. min - Do uličky si naběhl Řezníček a střelou po zemi překonal Hauzra - 1:1.

61. min - Dittrich prošel libereckou obranou a jeho střela těsně minula branku.

68. min - Z levé strany centroval pravou nohou Opiela a Řezníček hlavou z malého vápna střílel těsně nad.

77. min - Pronikajícího Brožíka ve vyložené šanci fauloval brankář Šeda. Z nařízeného pokutového kopu Frejlach nezaváhal - 2:1.

78. min - Proběhlo střídání - odešel Liška a místo něho nastoupil Dohnálek.

88. min - Mladá Boleslav měla 2 vyložené šance. Po centru z pravé strany střílel Palát do brankáře Hauzra a hned vzápětí z vyložené šance Řezníček netrefil bránu.