FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Olomouc - FCSL 1:3
14.02.2007

Příprava: FC Slovan Liberec vs. SK Sigma Olomouc 3:1 (1:0)

V přípravném utkání v rámci soustředění v Nymburce zvítězili dnes fotbalisté našeho A-týmu na velmi dobře připravném trávníku nad prvoligovým soupeřem z Olomouce 3:1.
přát., středa 14.2.2007
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
1:3
(0:0)
FC Slovan Liberec: Bolek - Šinglár (63. Papoušek), Polák, Brezinský, Pudil (46. Maršner) - Dohnálek, Matula (43. Rehák), Hodúr (46. Vlasko), Liška - Nezmar (63. Pospěch), Holenda (74. Sales).
Branky: 6. Liška, 48. Nezmar, 89. Sales - 59. Rýdel.

V prvním poločase měli herně navrch fotbalisté našeho týmu a zaslouženě šli brzy do vedení. Skóre otevřel už v 6. minutě Liška, který v pokutovém území využil nezištnou přihrávku Nezmara zprava - 1:0.

Druhý poločas začal lahůdkovým gólem Slovanu. Útočník Nezmar se trefil technicky z voleje po dlouhém centru přesně do šibenice - 2:0.

Poté se hra vyrovnala a po půlhodině hry Olomouc snížila, když po chybách v naší obraně po mířil přesně z hranice pokutového území k pravé tyči Rýdel - 2:1.

Olomoučtí pak měli na svých kopačkách vyrovnání. Ovšem díky velmi dobrému výkonu libereckého gólmana Bolka, jemuž v jednom případě pomohlo břevno, se ho nedočkali.

Naopak. V době závěrečného tlaku Hanáků se Liberečtí dostali před bránu soupeře, míč se odrazil k Brazilci Salesovi, který zpečetil výhru Slovanu - 3:1.

Vítězslav Lavička (Liberec): Byla to zajímavá konfrontace a kvalitní utkání. Jsem spokojen s naší ofenzivou. Ve druhé půli dostali šanci někteří mladí hráči, kteří nezklamali a naznačili, že v sobě mají kvalitu.