FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Ufa - FCSL 2:3
03.02.2018

Slovan na Kypru zvítězil i proti ruskému celku FK Ufa (+video)

Poslední přípravný zápas na kyperském soustředění přinesl další výhru a cenný skalp soupeře z nejvyšší ruské soutěže. V zápase padlo pět branek, tři z toho do správné sítě. Podívejte se na ně v sestřihu a poslechněte si i hodnocení našeho trenéra.
Příp., sobota 3.2.2018, 14:00, Larnaka
FK Ufa FK Ufa
2:3
FK Ufa: Belenov, Zhivoglyadov, Tumasyan, Paurevich, Alikin, Jokich, Zubarev (66. Diveev), Salatich, Seydakhmet, Sly, Fatai
FC Slovan Liberec: Nguyen - Coufal, Kačaraba, Köstl, Hybš - Knejzlík (75. Havelka), Folprecht (75. Ulbrich), Breite (46. Bosančić), Wiesner - Bartl, Potočný (46. Pulkrab)
Branky: 43. Fatai, 71. Sly - 26. Potočný, 56. Bartl, 75. Coufal (pen.)

První branku zápasu vstřelili v 26. minutě hráči Slovanu, konkrétně Potočný, hlavou po přesném centru Bartla. Krátce před poločase Ufa vyrovnala, střelcem byl nám známý hráč Fatai.

Po poločase se opět prosadil náš tým, když v 56. minutě po Hybšově přihrávce skóroval Bartl. Ruský celek znovu vyrovnal v 71. minutě díky brance Slaye, jen o několik minut později šel ale zase do vedení náš tým. Nařízenou penaltu v 75. minutě proměnil Coufal. Další branka už nepadla a Slovan Liberec tak v přípravě na Kypru podruhé zvítězil, tentokrát 3:2.