FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Teplice 2:7
13.11.2017

U14 MU s FK Teplice

Jiří Štol
Velmi špatným výkonem jsme zakončili podzimní část mistrovských utkání a znehodnotili své dosavadní výkony
MU, sobota 11.11.2017, 11:45, Liberec - Městský stadion
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
2:7
(0:6)
FK TepliceFK Teplice
FC Slovan Liberec: Duleba - Štěrba, Netušil (36´Machotka), Kul´ha, Kucr (36´Drozen), Mazánek (36´Myslivec), Hudák, Beníček (57´Kříž), Hanl (36´Suk) - Papoušek, Löffler
góly: 44´a 60´Štěrba

V prvním poločase utkání s Teplicemi jsme podali velice bídný výkon, vstup do utkání jsme hrubě nezvádli a již ve 3´jsme prohrávali, nedokázali jsme podržet míč, chyběla mezihra, snadno jsme ztráceli míč. Hosté hráli přímočaře, rychle, aktivně, na podmáčeném terénu hráli efektivně, zbytečně dlouho nedrželi míč a do poločase náš trapný výkon zhodnotili dalšími pěti vstřelenými góly do naší sítě. Do druhého poločasu jsme zamíchali sestavou a vystřídali několik hráčů a došlo k lehkému oživení naší hry, ale musím dodat, že soupeř hrál s klidem, zbytečně se někam nehnal a proč taky, když měl pohodlný náskok šesti gólů. Hra se vyrovnala a začali jsme i my hrát fotbal a to se nám odměnilo ve 44´, kdy dorážel na 1:6 Štěrba a stejný hráč v 60´minutě k milému překvapení všech lobem brankáře snížil na 2:6. Bohužel jsme další góly nepřidali, i když několik dobrých možností jsme měli, ale nakonec to byli hosté z Teplic, kteří upravili konečný stav v 70´na, z pohledu domácích, hrozivých 2:7. Jsem zklamán z našeho výkonu a přístupem hráčů k utkání a za náš výkon se musím všem omluvit.