PU, neděle 18.2.2018, 15:30, Ústí nad Labem

Jíra - Myslivec, Kul´ha, Štěrba, Kucr - Mazánek, Netušil, Beníček, Wydrzynski - Papoušek, Löffler

střídající: Drozen, Kříž, Machotka

góly: 2´a 45´Beníček, 5´a 12´Löffler, 30´Papoušek, 43´Kříž, 69´Mazánek
Diváci: 30

Do utkání s Útím n/L jsme vlítli jako uragán a díky dobrému presingu a rychlé hře jsme po góĺech ve 2´Beníčkem, 5´a 12´ Löfflerem rychle vedli o tři branky, potom se hra vyrovnala ale my jsme byli směrem dopředu fotbalovějším týmem, což jsme ve 30´Papouškem potvrdili gólem po velmi pěkné akci, soupeře jsme v první půli k ohrožujícím závarům vůbec nepouštěli a poločas jsme zakončli jasným vedením o čtyři branky. Ve druhém poločase domácí chtěli s výsledkem něco provést , byli aktivnějsí , agresivnější, ale ve 43´jsme po trestném kopu a dorážce Kříže jejich snahy eliminovali a zvýšili skóre na 0:5 a dvě minuty déle Beníček zvyšoval už na 0:6, i nadále jsme se tlačili na soupeřovu bránu, dobře jsme drželi míč, dobře kombinovali, ale zapomínali jsme bránit, což domácí i díky zaváhání naší obrany a brankáře využili a ve 65´snížili. Konečnou podobu výsledku utkání dal ve 69´ Mazánek, když zvyšoval na konečných 1:7. Kvalitní utkání, líbilo se mi nasazení, chuť hrát fotbal, ale problém vidím v naší rozehře, která je místy pomalá, nepřesná a zbytečně se nadřem získat míč zpět.