FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Hradec Králové - FC Slovan 3:3
14.5.2018

Ženy v hradci jen remizovaly.

Redakce

Zápas dvou odlišných poločasů odehrály ženy v Hradci Králové. Do zápasu nastoupily asi uspokojené velkou výhrou s Duklou, hodně kazily, chybělo více bojovnosti. Hradec hrající o záchranu toho využil a o půli vedl 2:0. Po poločasové !domluvě! trenéra Lexy, naše holky obživly, zkvalitnily hru i přístup a góly se dostavily. škoda zbytečné penalty proti Slovanu, mohlo být veseleji

nadsta, neděle 13.5.2018, Nový Hradec tráva
Hradec Králové Hradec Králové
3:3
(2:0)
FC SlovanFC Slovan
FC Slovan: Horáčková - Dlouhá, Bohatová, Němečková, Tůmová - Kopčová (46.Lacková), Kovaĺová, Šušolová, Čiperová, Černá - Lišková

góly : 10. Danihelková, 33. Antalíková, 65.(p) Novotná - 52. čiperová, 56. Kovaĺová, 77. Lišková

ŽK : Lišková (SLO)

Diváci: 30

trenér Slovanu J. Lexa : Utkani v Hradci se nam zejmena prvni polocas vubec nevyvedlo. Byli jsme ve vsech cinnostech horsi a jenom diky brankarce a i kusu stesti domaci nevedli o hodne vetsim rozdilem. Takhle jsme prohravali pouze o dve branky. Do druheho polocasu uz jsme vstoupili o hodne lepe a behem chvilky jsme smazali dvoubrankovy rozdil a mohli jit i v zapeti do vedeni, ale p0 dalsich hrubkach sli domaci opet do vedeni a my uz jsme stihli pouze srovnat skore na zaverecnou remizu. Vykon nebyl tentokrat dobry, ale za bojovnost si holky zaslouzi pochvalu.