FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Slavia - FCSL 3:0

Velmi dobrý výkon, který si zasloužil vstřelit alespoň jeden gól
3:0
(2:0)
FC Slovan Liberec: Jíra - Štěrba (64´Kucr), Netušil, Kul´ha, Drozen - Hanl, Hudák, Beníček, Suk (59´Myslivec) - Mazánek (46´Papoušek), Löffler

Diváci: 50

V utkání se Slávií jsme do 17´než jsme dostali gól na 1:0, myslím si z jasného ofajdu, byli více než vyrovnaným soupeřem, dobře jsme napadali rozehru domácích, snažili jsme se hrát aktivně. Bohužel nás přibrzdil druhý gól po nepřesné rozehrávce v 22´ kdy nás domácí podruhé potrestali. Potom jsme několik minut hráli pasivně , domácí na hřišti dominovali, ale z tlaku jsme se před koncem poločasu vymanili a znovu jsme se snažili hrát fotbal. Druhý poločas pokračoval pohledný fotbal , dostali jsme se do několika dobrých příležitostí , ale trestali opět domácí kdy ve 48´jsme nereagovali na zahrávaný trestný kop do malého vápna a domácí pohodlně uklidili míč do brány na konečných 3:0. Naš přístup k utkání a hru samotnou hodnotím velice pozitivně.