FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Štětín - FCSL 1:2

(0:0)
FC Slovan Liberec: Šimůnek (30´Duleba) - Myslivec, Netušil (30´Machotka), Kul´ha, Drozen - Suk, Hudák, Papoušek, Wydrzynski - Mazánek, Hanl (30´Kříž)
góly: 51´Wydrzynski, 30´Kříž
Diváci: 40

Ve druhém sobotním utkání jsme měli za soupeře mladou fotbalovou akademií FASE Szczecin a bylo to o poznání fotbalově lepší utkání z naší strany. My jsme udávali styl hry, byli jsme aktivní, dobře jsme soupeře dostávali pod tlak, dobře jsme kombinovali a dostávali jsme se často k ohrožení soupeřovi branky, bohužel jsme svou převahu nevyjádřili gólově a první poločas skončil 0:0. Ve duhém poločase se hra vyrovnala i díky tomu že soupeř měl na každý poločas rozdílné jedenáctky a nám docházeli rychle síly. Soupeř šel krátce po zahájení druhého poločasu po rohu do vedení, kdy jsme dobře nepokryli hráče soupeře. I když jsme prohrávali nesložili jsme zbraně a dokázali jsme v sobě najít zbytky posledních sil a snažili se výsledek zvrátit na svou stranu. Naše velká snaha byla v 51´ odměněna krásným gólem po střele Wydrzyňského, který dělouvkou vymetl šibenici soupeře a v poslední minutě utkání Kříž rozhodl o výsledku utkání, kdy po rohu uklidil míč k tyči na 2:1 pro Slovan. Celý tým chválím za přístup k oběma utkání a předvedenou hru, ale obě utkání nám i ukázala na čem musíme tvrdě pracovat a zlepšovat.