U16 - ČLD, 23.kolo: FK Jablonec vs. FC Slovan Liberec 0:1 (0:0)

23.kolo, čtvrtek 11.5.2017, ZŠ Mozartova
(0:0)
FC Slovan Liberec: Kožurik - Kavan M., Polyák, Jelínek, Novák - Drobný (70´ Nezhoda), Kavan Š., Bulejko (41´ Knobloch), Yuzvak (65´ Mach) - Lochman (70´ Žďárský), Špinka (65´ Muller)
Branky: 62´ Špinka, ŽK: 61´ Drobný, Rozhodčí: Řeháček - Havel, Zlatník
Diváci: 100

1.poločas: Začali jsme dobře, snažili jsme se být aktivní, měli jsme možnosti, ale bez gólového efektu. Po patnácti minutách jsme přestali hrát, ztráceli míče a soupeř se dostal do velké šance.

2.poločas: Po změně stran byl průběh podobný, hodně se bojovalo a na obou stranách chyběla finální fáze.

Do vedení jsme se dostali po centru Yuzvaka a na první tyči tečujícího Špinky (0:1). V poslední minutě ukání nás zachránil po chybě v obraně gólman Kožurik.

V dalším utkání hostíme na půdě městského stadionu pražský Meteor.

V sobotu 20.5. Výkop v 15.15 hod.

Přijďte klukům fandit!

Trenér Papoušek: "Vydřené vítězství v bojovném utkání, ve kterém nebylo moc šancí na obou stranách. Nám trochu chyběla podpora více hráčů směrem dopředu a lepší finální fáze."