FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Č. Budějovice - FCSL 1:3

U16 - ČLD, 25.kolo: SK Dynamo České Budějovice. vs. FC Slovan Liberec 1:3 (1:0)

SK Dynamo Č. Budějovice SK Dynamo Č. Budějovice
1:3
(1:0)
FC Slovan Liberec: Kaiser - Mach (41´ Nezhoda), Polyák, Jelínek, Bulejko - Drobný, Kavan Š., Knobloch (63´ Žďárský), Yuzvak (75´ Novák) - Lochman, Špinka (68´ Muller)
Branky: 46´ Polyák, 60´ Knobloch, 68´ Lochman, ŽK: 73´ Lochman, Rozhodčí: Babka - Leiš, Talíř
Diváci: 20

1.poločas: Byli jsme jasně lepší, již po 5.minutě jsme měli tři jasné šance, které jsme neproměnili. Dál jsme pokračovali v dobrém aktivním výkonu, ale bez gólového efektu. Po chybě v rozehrávce jsme udělali taktickou chybu a domácí z první střely skórovali (1:0). Do poločasu jsme soupeře tlačili, ale branku nedali.

2.poločas: Po změně stran byl průběh stejný, soupeře jsme měli na půlce a konečně proměnili i branky. První po rychle rozehraném rohu Bulejko našel Polyáka, který srovnal (1:1). Další přidal hlavou Knobloch po centru Lochmana a poslední po dorážce Lochman.

Hráli jsme s chutí, měli jsme pěkné akce, výsledek mohl být vyšší.

Trenér Papoušek: "Dobrý zápas s mnoha šancemi a možnostmi, který jsme opět zlomili až ve druhém poločase.