FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Bohemians 1905 B - FCSL 1:3

17.kolo, neděle 18.3.2018, SK Čechie Uhříněves UMT
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
1:3
(1:0)
FC Slovan Liberec: Čamrda - Drobný, Janouš, Polyák, Bulejko - Černický, Kavan Š. (55´ Málek) - Špinka (41´ Pokorný), Müller (65´ Valenta), Yuzvak - Lochman (41´ Ješeta)
Branky: 46´ Müller, 60´ Polyák, 70´ Černický, Rozhodčí: Klupák - Chrenko, Wimmer
Diváci: 50

Povzbuzením je týmový výkon a charakter týmu za nepříznivého stavu.

Kvalitní srovnání s ročníkem 2002 na dobré umělce. Intenzita, tempo a šance na obou stranách, souboje.

Projevil se charakter týmu při otáčení zápasu za stavu 1:0 (dominance ve hře, presink, šance ve 2.poločase).

Dobré vstupy střídajících hráčů včetně hráčů U16 (Ješeta, Valenta).

Kapitán Polyák rozhodl individuální akcí vyrovnaný průběh zápasu, v úvodu podržel Čamrda.

Problém v obranné fázi, dlouhé míče za obranu, bránění krajů, zbytečné ztráty, kostrbatá rozehra.

Malá efektivita při šancích v prvním poločase, malá podpora hráčů v pokutovém území při centrech, obdržený gól po standardní situaci (dorážka).