FC Slovan Liberec

Ženy

Ženy v hradci jen remizovaly.

pondělí 14.5.2018 | Redakce

Zápas dvou odlišných poločasů odehrály ženy v Hradci Králové. Do zápasu nastoupily asi uspokojené velkou výhrou s Duklou, hodně kazily, chybělo více bojovnosti. Hradec hrající o záchranu toho využil a o půli vedl 2:0. Po poločasové !domluvě! trenéra Lexy, naše holky obživly, zkvalitnily hru i přístup a góly se dostavily. škoda zbytečné penalty proti Slovanu, mohlo být veseleji

Jasnou výhrou nad Duklou si ženy upevnily páté místo.

pondělí 7.5.2018 | Redakce

Ženy Slovanu již tradičně soupeřky na hřišti přehrávaly, a když se jim tentokrát dařilo i střelecky, zaslouženě porazily Duklu velkým rozdílem. Několika dobrými zákroky uchránila čisté konto brankářka Horáčková.

Slovaňačky si upevnily 5. místo

neděle 29.4.2018 | Redakce

Hráčky Slovanu jely do Brna Horních Heršpic pro vítězství a to se jim podařilo. Už v první minutě měly stoprocentní tutovku. Po celý zápas byly fotbalovější, bojovnější a šly si pro body.

Vítězství žen Slovanu v nadstavbové části

pondělí 23.4.2018 | Redakce

Vítězstvím nad Hradcem Králové se naše ženy dostaly na první místo nadstavbové části 1. ligy žen, ve které se hraje o umístění od pátého místa. Poslední v této skupině pak ligu opustí.

Ženy budou hrát jen skupinu o udržení

pondělí 16.4.2018 | Redakce

Zápas , který již nemohl ovlivnit postup do skupiny o 1.-4. místo, odehrály naše ženy na Slovácku. Po sympatickém výkonu, rozhodly chyby při rozích , a prohra 3:0.

Zbytečná ztráta důležitých bodů s Hradcem

neděle 25.3.2018 | Redakce

Povinné body se hráčkám Slovanu nepodařilo s Hradcem Králové získat . Zápas začaly velkou chybou ve vlastním vápně a začínaly tak zápas s nepříjemnou ztrátou. Ze začátku je tak svazovala nervozita a za nedlouho na to i výroky hlavní rozhodčí a její druhé asistenky, nachaly si radit soupeřem a pískaly tak věci, které se nestaly nebo které nemohly vidět. Na to doplatila vyloučením domácí Lišková.

V druhém poločasu Slovaňačky zcela ovládly i v deseti hru, rychle vyrovnaly a na branku hostů se valil útok za útokem, škoda jen za řadu nevyužitých tutovek. Ani závěr zápasu arogantní rozhodčí nezvládla, když vyloučila trenéra Liberce Jana Dvořáka, když komentoval nesmyslně odpískaný faul, na protest pak opustil lavičku i trenér Lexa. Zápas tak skončil 1:1 a na tvářích domácích bylo vidět i slzičky.