FC Slovan Liberec

Ženy

Jak bude probíhat nadstavba ženského týmu?

čtvrtek 18.4.2024 | Šimon Knopp

Liberec - Přestože se fotbalistkám Slovanu nepodařilo postoupit do finále poháru žen, sezona pro ně ještě zdaleka nekončí. Po základní části ligové soutěže, ve které obsadily liberecké hráčky čtvrtou příčku, se představí ve skupině o titul. Jaké soupeřky na výběr trenéra Myslivce čekají a jaký je rozpis utkání?

Pro ženy skončil pohár v semifinále, po penaltovém rozstřelu postoupilo Slovácko

neděle 14.4.2024 | Ondřej Marko

Liberec - Na fotbalistky Slovanu čekal v semifinále Poháru žen FAČR těžký soupeř, a to Slovácko. Do utkání vstoupily výborně, hned v šesté minutě se trefila Švíbková. Hostují hráčky však za dvacet minut srovnaly. Zbytek utkání skončil bez branek, muselo se tak rozhodnout penaltami. V nich bylo úspěšnější Slovácko, které proměnilo čtyři, Slovan tři. Ženy tak pohár skončily v semifinále.

Semifinále poháru: ženy přivítají na stadionu U Nisy Slovácko

středa 10.4.2024 | Šimon Knopp

Liberec - Muži svůj duel proti Slovácku zvládli. Nyní jsou na řadě ženy. V neděli od 15 hodin se představí ženský tým Slovanu Liberec v semifinále Poháru žen FAČR také proti Slovácku. Hrát se bude na hlavním stadionu U Nisy a Vy můžete být přímo u toho. Neváhejte a přijďte v neděli odpoledne podpořit Slovaňačky v boji o finále! Vstup je zdarma.

Ženy budou hrát Skupinu o titul! Baník porazily 2:0 a udržely čtvrtou pozici

sobota 30.3.2024 | Šimon Knopp

Liberec/Ostrava - V posledním kole základní části nejvyšší soutěže žen nastoupily svěřenkyně trenéra Myslivce k zápasu proti Baníku. Díky trefám Buryánové a Hlouchové se podařilo Slovaňačkám zvítězit 2:0 a udržet v tabulce čtvrté místo zaručující nadstavbovou část mezi čtyřmi nejlepšími celky!

Výsledkový přehled: Dvanáct branek starších žákyň v Pardubicích

pondělí 25.3.2024 | Tomáš Čarnogurský

Liberec - A-tým odehrál důležitou bitvu se třetím Slováckem. Béčku začala jarní část ČFL žen. Dorostenky měly volno a žákyně jely pro výhru do Pardubic.

Ženy v domácím utkání remizovaly se Slováckem 1:1

sobota 23.3.2024 | Ondřej Marko

Liberec - V předposledním kole základní části nejvyšší ligy ženy se na stadionu v Doubí utkaly ženy se Slováckem. Ačkoliv až do 70. minuty vedly po gólu Růžičkové, soupeř nakonec srovnal. Konečný výsledek tak byla remíza 1:1. Se stejným soupeřem se naše hráčky utkají už v neděli 14. dubna v semifinále Poháru žen FAČR. Hrát se bude na hlavním hřišti stadionu U Nisy od 15:00.