FC Slovan Liberec | B-tým první zápas přípravy nezvládl, prohrál s Jabloncem 1:5
14.07.2019

B-tým první zápas přípravy nezvládl, prohrál s Jabloncem 1:5

Liberec - Zápas blbec. Béčko Slovanu začalo přípravu proti rivalovi z Jablonce, v Heřmanicích se mu ale vůbec nezadařilo. Zelenobílým svěřenci trenérů Petra Myslivce a Petra Papouška podlehli vysoko 1:5. Jediným úspěšným střelcem se stal Dominik Gembický.

Poslední vzájemný zápas přitom naše mužstvo ovládlo. V půlce března, ještě pod jmenovkou Juniorské ligy, přestřílelo Jablonec 5:2. Předtím naopak soupeři podlehlo 2:3. Slovan se v následujících utkáních střetne s Teplicemi, Bischofswerdou, Oberlausitzem a na závěr s pražskou Spartou.

FC SLOVAN LIBEREC "B" - FK JABLONEC "B" 1:5 (1:4)

Branka: Gembický.
Sestava Slovanu v 1. půli: Hnízdil - Baláž, Martin, Kratochvíl, Gabko - Michal, Lábek, Vrabec - Mečíř, Petr, Gembický.
Sestava Slovanu ve 2. půli: Plechatý - Bína, Martin, Venc, Šulc - Prokš, Dvořák, Bergman - Daněk, Šíma, Elbl.

Ohlas trenéra Petra Papouška: V prvním poločase byl soupeř pohyblivější i agresivnější. Góly jsme soupeři darovali buď individuálními, nebo taktickými chybami. Ze čtyř tutovek jsme naopak dali jen jeden gól. Druhý poločas nepřinesl moc šancí, hrálo se hlavně mezi vápny. Směrem dopředu nám chyběla kvalita.