FC Slovan Liberec | Baník patřil mezi nejtěžší soupeře, zhodnotil obránce Ondřej Karafiát
Menu Další Zavřít Zavřít
19.11.2017

Baník patřil mezi nejtěžší soupeře, zhodnotil obránce Ondřej Karafiát

Matěj Pavelka
LIBEREC - Ondřej Karafiát prožívá skvělou sezónu, s Ondřejem Kúdelou jsou stabilní pilíře obrany a pomáhají stejně jako proti Baníku Ostrava k zatím úspěšnému podzimu Slovanu. "Míč před naším druhým gólem jsem chtěl hrát na Pulkraba, ale naštěstí se dostal k Radkovi," dodal střední obránce, který asistoval u rozhodujícího gólu.

Jak bys zhodnotil tento zápas?
Vstup do utkání jsme měli velmi dobrý, dali jsme rychle gól. Bohužel po naší chybě Baník srovnal, k tomu na začátku druhého poločasu nás dostali pod tlak. To jsme zvládli a zápas rozhodli.

Tvoji spoluhráči říkali, že se proti Baníku hrálo těžce, souhlasíš?
Nelze než souhlasit, nám se hraje velmi špatně do plné obrany, jako hrál soupeř.

Jak jsi viděl situaci před gólem Radka Voltra?
Vyvážel jsem míč a chtěl jsem hrát na Matese Pulkraba. Ale zahrál jsem to nepřesně a naštěstí se k tomu balónu dostal Radek, který ho zkušeně poslal za brankáře. Z mé strany se jednalo o veliké štěstí.

Radek Voltr řekl, že s nápadem vzít si na trénink černé pásky jako reakci na odchod Jana Nezmara jsi přišel ty, je to tak?
Ano, to jsem vymyslel já (úsměv). Bylo to myšleno jako sranda, ale i jako náš smutek, protože Honza je skvělý člověk, určitě nám tu bude chybět a chceme mu popřát všechno nejlepší do budoucna.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Propamo ICZ
Mediální partneři
Beat radio RCL