FC Slovan Liberec | Budnik a Rybalka posílili Slovan
Menu Další Zavřít Zavřít
31.01.2014

Budnik a Rybalka posílili Slovan

Lukáš Váňa
Liberecký trenér Jaroslav Šilhavý přivítal v kabině další hráče, se kterými může počítat pro jarní sezónu. Útočník Jevgen Budnik a záložník Sergej Rybalka budou v našem týmu na hostování.

"Jasně jsme říkali, že bychom rádi získali Rybalku i pro jarní sezónu. Záleželo na tom, zda přestoupí z Dynama Kyjev někam jinam, nebo tam zůstane. Ve chvíli kdy jeho odchod z Dynama padl otevřely se dveře k jednání. Jsem rád, že Sergej s námi bude i na jaře. Je to posílení konkurence v naší středové řadě, navíc je to dobrá zpráva i pro soupisku Evropské ligy, kde můžeme dělat jen tři změny. Rybalka přichází na půlroční hostování," vysvětlil sportovní ředitel Slovanu Jan Nezmar.

Do Slovanu přichází na hostování i útočník Jevgen Budnik. "V tomto případě se potvrdily naše odhady, že by mohl mít kvalitu na to, aby zvýšil konkurenci v našem útoku. V té době, co s námi trénoval, svou kvalitu potvrdil a nám se pak podařilo dohodnout roční hostování s opcí," dodal Nezmar. Oba hráči odletí s týmem v neděli na herní soustředění do Portugalska.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
11TEAMSPORTS Pregis
Mediální partneři
Hattrick Beat radio