FC Slovan Liberec | Jsem rád, že jsem týmu nějakou asistencí pomohl, hodnotil svůj výkon Daniel Bartl
Menu Další Zavřít Zavřít
21.09.2015

Jsem rád, že jsem týmu nějakou asistencí pomohl, hodnotil svůj výkon Daniel Bartl

Jakub Martínek
Liberec – Po svém příchodu pod Ještěd se zatím stabilně zabydlel v základní sestavě a nevynechal žádné utkání. Řeč je o čerstvé posile Danielu Bartlovi, který na začátku září přišel z Mladé Boleslavi. Po utkání s Příbrami se navíc mohl radovat dvojnásob, když k dobrému výkonu a třem bodům, přispěl do statistik také jako úspěšný nahravač .

V utkání proti Příbrami jsi byl minimálně u dvou branek. Jak jsi spokojen?
Je asi jedno, kdo na ty góly nahrál. Důležité je, že jsme se zvládli přeorientovat z Evropské ligy na domácí soutěž a proti Příbrami jsme zvítězili.

Jak celé utkání hodnotíš?
Příbram je hodně houževnatý, nevyzpytatelný soupeř. Od úvodu utkání do nás šli tvrdě a nedali nám kousek volného prostoru. Nám se sice od začátku dařilo držet míč, v útočné fázi jsme ale hodně kazili. Proto byl začátek utkání tak vyrovnaný. Myslím ale, že se to s přibývajícím časem zlepšovalo a nakonec jsme zaslouženě zvítězili.

Daniel Bartl

Do Slovanu jsi nedávno přestoupil z Mladé Boleslavi, můžeš tyhle dva týmy nějak porovnat?
Těžko říct. Jsem rád, že tady můžu být. Je tady skvělá parta kluků a výborní fotbalisté. Myslím, že když budeme hrát to, co po nás trenér chce, jsme tady schopni udělat lepší výsledky. Boleslava měla také svoje kvality a myslím si, že bude hrát podobně jako minulý rok v tabulce dost vysoko.

Jak vnímáš svoji “konkurenci“ v týmu? Slovan má na tvůj post hned několik variant…
Musíme každý zápas dokazovat, že na to máme. Když dostaneme šanci v základu, musíme odevzdat maximum toho, co umíme. Proto jsem rád, že jsem proti Příbrami přispěl nějakou tou asistencí.

Po reprezentační pauze má Slovan hodně napilno… Těšíš se?
Čeká nás teď náročný program. Máme tady ale hodně široký kádr, takže si myslím, že toho trenér využije a sáhne k některým změnám. Po středečním poháru s Varnsdorfem nás čeká utkání v Plzni a poté letíme do Marseille. Určitě se na tyhle těžké zápasy těšíme a chceme v nich odevzdat maximum.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
KB Design Knorr-Bremse
Mediální partneři
rtm plus RCL
×
Odehráno v 17:00
FC Slovan Liberec
FK Mladá Boleslav