FC Slovan Liberec | Nové kalendáře nejen pro permanentkáře
Menu Další Zavřít Zavřít
21.11.2015

Nové kalendáře nejen pro permanentkáře

marketing
Při páteční autogramiádě byl pokřtěn nový klubový nástěnný kalendář pro rok 2016. Při zápase proti Spartě už bude v prodeji! Permanentkáři jej získají zdarma, stačí když přinesou poukázku, kterou dostávali při nákupu celoroční permanentky.

V nástěnném kalendáři v aktuálním designu s rozsvíceným nočním stadionem U Nisy nechybí fotografie všech fotbalistů našeho A týmu, ale i členů realizačního týmu. Místo jmen v něm naleznete přezdívky, jaké jsou slyšet v naší kabině.

Zvláštností nového kalendáře je, že kalendárium má samostatné otáčení, takže si stránku se svým oblíbeným hráčem můžete na zdi nechat klidně déle než jen jeden měsíc.

Výdej kalendářů oproti permanentkářovským poukázkám bude v neděli probíhat na pokladně č.6 a volný prodej samozřejmě ve Fanshopu.

Stolní kalendáře jsou ještě ve výrobě a měly by se stihnout do domácího zápasu proti pražské Slavii (neděle 6. prosince od 14:00).

Ve Fanshopu si kromě kalendářů můžete pořídit hned několik dalších novinek, ať už to jsou nové dámské mikiny, pouzdra na mobil, dětské i dospělé pruhované retro šály, dětské zimní čepice nebo zbrusu nová série funkčních čepic.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
DB Schenker MSV
Mediální partneři
Rengl Kalendář Liberecka