FC Slovan Liberec | Pozvěte svou ženu při MDŽ na zápas Slovanu s Opavou!
Menu Další Zavřít Zavřít
06.03.2020

Pozvěte svou ženu při MDŽ na zápas Slovanu s Opavou!

marketing
V neděli 8. března, tedy na Mezinárodní den žen, se mohou ženy přijít mrknout na Karafiáta aspol., aniž by musely platit za vstupenku, protože ji od nás dostanou jako dárek zdarma. Když dorazí včas, mohou si i se svými muži zasoutěžit v rámci předzápasového programu a třeba si nakonec odnést i nějakou zajímavou cenu z poločasové soutěže pro čtenáře našeho tradičního bulletinu.
Pozvánka na Opavu

Na nedělní domácí zápas proti týmu Slezský FC Opava vás zve Ondřej Karafiát. Ženy budou mít jako dárek k MDŽ vstup zdarma!

Zveřejnil(a) FC Slovan Liberec dne Pondělí 2. března 2020

Ženy si svůj dárek v podobě vstupenky zdarma mohou vyzvednout před zápasem na pokladnách, aby je pak vpustily vstupní turnikety. Určitě doporučujeme všem přijít včas, abyste nepřišli o začátek zápasu. Už hodinu před výkopem navíc bude startovat doprovodný program na umělé trávě, kde si tentokrát budete moct vyzkoušet fotbalové šipky, ale poprvé i fotbalgolf - oblíbený doplňkový sport našich hráčů i trenérů. Ve fanzóně navíc budete moct vyhrát volné vstupy do fotbalogolfového areálu ve Vesci, který se stal naším partnerem.

FotbalPark Liberec

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Mocca Pepsi
Mediální partneři
Beat radio Liberecká drbna