FC Slovan Liberec | Představujeme klubové kalendáře pro rok 2018
Menu Další Zavřít Zavřít
14.11.2017

Představujeme klubové kalendáře pro rok 2018

marketing
Nástěnné kalendáře na rok 2018 nesou podtitul "ČTVRTSTOLETÍ V LIZE" a stolní kalendáře zase "VÍTĚZ 47. PODJEŠTĚDSKÉHO DERBY". Distribuce kalendářů odstartuje při sobotním duelu proti ostravskému Baníku.

Vzhledem k šedesátiletému výročí od založení, které Slovan oslaví v červenci 2018, jsme pro nástěnné kalendáře tentokrát zvolili historickou tématiku, konkrétně ohlédnutí za 25 prvoligovými sezónami (1993-2018) ve formě týmových fotografií ze všech ročníků. V průběhu příštího roku pak postupně budeme zveřejňovat "popisky", tedy jména všech hráčů i členů realizačních týmů na jednotlivých fotografiích. Patronem nástěnného kalendáře není nikdo jiný než rekordman v počtu ligových startů za Slovan, který je hned na 15 z 25 fotek zveřejněných v kalendáři, Tomáš Janů.

Nástěnný kalendář 2018

A co stolní kalendáře? Jsou zápasy, které hráčům i fanouškům zůstanou v paměti déle než jiné. Jedním z nich jistě je nedávné 47. Podještědské derby. Náš jednoznačný triumf nad rivaly z Jablonce si díky stolnímu kalendáři budete moct připomínat celý příští rok, obsahuje totiž výhradně fotografie z tohoto prestižního duelu. Praktickou záležitostí pro každého fanouška jsou i jarní ligové zápasy Slovanu vyznačené u víkendů, kdy se mají hrát. Patronem stolního kalendáře se stal autor derby hattricku Milan Kerbr.

Stolní kalendář 2018

Permanentkáři si svůj kalendář budou moct vyzvedávat už při domácím duelu s Baníkem, a to na pokladně č.6 (stačí donést poukázku, kterou jste dostali při nákupu permanentky). Ostatní si je samozřejmě budou moct od 18. listopadu koupit ve Fanshopu a následně i v našem e-shopu. Cena nástěnných kalendářů bude 150 Kč a cena stolních kalendářů 89 Kč.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
SMC Vinotéka U Kryšota
Mediální partneři
Hattrick RCL