FC Slovan Liberec | Přehled zimní přípravy A-týmu a juniorky (+ video)
Menu Další Zavřít Zavřít
05.01.2018

Přehled zimní přípravy A-týmu a juniorky (+ video)

KR
Liberec - Ligový tým i juniorka zimní přípravu začaly prvním tréninkem ve středu 3. ledna, o den později ligoví fotbalisté odjeli na testy do Prahy a juniorku pak testy čekaly v pátek. Jak bude příprava pokračovat a kdy jsou v plánu všechna přípravná utkání?

Ve středu 3. ledna hráči pod novým realizačním týmem trénovali za vánice na umělce vedle stadionu U Nisy. O den později už měli naplánované testy na FTVS v Praze. Jak to v prvních dvou dnech přípravy vypadalo, se můžete podívat v následujícím videu:

V pátek už přišel na řadu odlet na kyperské kondiční soustředění, kde hráči budou do 12. ledna.

Po další sérii libereckých tréninků přijdou na řadu první přípravné zápasy. V rámci Tipsport ligy se 20. ledna představí Slovan od 11 hodin na hřišti v pražském Xaverově proti Jablonci. Ve stejný čas čeká další duel naše mužstvo i o tři dny později, kdy se střetne s Jihlavou.

Následně je v plánu druhé, tentokrát herní, soustředění na Kypru (24. ledna - 5. února). Během něho Slovan vyzve Austrii Vídeň, Partizan Bělehrad a ruskou Ufu. Generálka čeká potom svěřence trenéra Davida Holoubka 10. února od 14:00 v Olomouci.

Následovat bude už jen tradiční soustředění v Nymburce a o dalším víkendu už v rámci 17. kola HET Ligy pojede naše mužstvo do Prahy, kde se bude snažit navázat na poslední povedený vzájemný zápas v Liberci.

Utkání A-týmu během zimní přípravy

17. ledna: Liberec - Jablonec (Tipsport liga)
20. ledna: Liberec - Jihlava (Tipsport liga)
26. ledna: Liberec - Austria Vídeň (Kypr)
29. ledna: Liberec - Partizan Bělehrad (Kypr)
3. února: Liberec - FC Ufa (Kypr)
10. února: Olomouc - Liberec (generálka)Juniorka taktéž odstartovala přípravu 3. ledna. Testy na FTVS ji čekaly o dva dny později. První utkání sehraje ve středu 10. ledna proti Jablonci, následující sobotu se poté v rámci Tipsport ligy utká s Hradcem Králové.

Během přípravy se ještě střetne s Neugersdorfem a týmem Aue U21, Pardubicemi a Mšenem. Čeká jí také druhá část Tipsport ligy. Vše vyvrcholí duely proti Pardubicím a Mšenu. První ligové utkání čeká naše mužstvo 18. února v Příbrami.

Utkání juniorky během zimní přípravy

10. ledna: Liberec - Jablonec (Jablonec)
13. ledna: Liberec - Hradec Králové (Tipsport liga)
17. ledna: Liberec - Neugersdorf (Liberec)
23.-24. ledna: Tipsport liga utkání o umístění
27. ledna: Liberec - Aue U21 (Teplice)
7. února: Pardubice - Liberec (Pardubice)
10. února: Mšeno - Liberec (Jablonec nad Nisou)

O případných změnách v přípravných zápasech obou týmů budeme informovat.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Banua Bobová dráha
Mediální partneři
RCL Kalendář Liberecka