FC Slovan Liberec | Přípravné utkání U17: Bělorusko vs. FC Slovan Liberec 2:1 (2:1)
16.03.2019

Přípravné utkání U17: Bělorusko vs. FC Slovan Liberec 2:1 (2:1)

Helena Bláhová
Pátek 15.3.2019 Stadion Modrá

Přestože výsledek vyzněl lépe pro běloruskou reprezentaci, my jsme sehráli naprosto vyrovnané utkání.

Branky: Winkler

Sestava: Vik T. - Winkler, Ješeta, Holub, Zvěřina - Horčička, Pajkrt, Vik D. - Kytka, Flesner, Křeš

Náhradníci: Janouš, Horňáček, Zounek, Ježek, Málek, Hampl

Se soupeřem chystajícím se na druhou fázi kvalifikace v Německu jsme odehráli naprosto vyrovnaný zápas. Soupeř měl samozřejmě individuální kvalitu, čemuž jsme čelili dobrou organizací, vysokým presinkem a herní aktivitou. Do 40. minuty jsme vedli. Bohužel poté jsme během jedné minuty dvakrát inkasovali po chybě v rozehrávce a z penalty. Přesto se kluci nepoložili a ve druhém poločase jsme byli aktivnější než soupeř, který mimochodem před měsícem porazil např. Belgii 3:1 nebo Řecko 3:0.

Trenér Kaiser: "Kluky musím opravdu pochválit."