FC Slovan Liberec | Slovan přivedl ghanského reprezentanta
Menu Další Zavřít Zavřít
26.09.2012

Slovan přivedl ghanského reprezentanta

Lukáš Váňa
Vedení našeho klubu získalo talentovaného hráče z Ghany. Reprezentant výběru do 23 let podepsal ve Slovanu smlouvu do konce června roku 2015.

Vedení našeho klubu včera odpoledne definitivně přivedlo novou africkou akvizici. Osmnáctiletý Isaac Sackey se narodil 4. dubna 1994. Do Slovanu přichází z ghanského klubu Liberty Professionals FC.

"Isaac k nám přichází ze stejného klubu, ze kterého v minulosti vzešel například Michal Essien. Včera odpoledne jsme dotáhli poslední formality a hráče jsme zaregistrovali," říká vedoucí ligového týmu Slovanu Jiří Neuman. Isaac Sackey podepsal v našem klubu smlouvu do konce června roku 2015. "Je to defenzivní záložník, který má na svém kontě řadu startů v ghanských juniorských reprezentacích. Aktuálně je hráčem výběru Ghany do 23 let. Pro nás je velikým příslibem do budoucnosti, věříme, že jeho aklimatizace bude rychlá," řekl k novému hráči v kabině trenér Jaroslav Šilhavý.

190 centimetrů vysoký hráč zamířil do Liberce i přesto, že o něj usilovaly například Rosenborg Trondheim či Stade Rennes.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
ETK La Piazza
Mediální partneři
Český rozhlas Liberec RCL