FC Slovan Liberec | Slovan zná soupeře v osmifinále MOL Cupu! Na stadion U Nisy dorazí Karviná
Menu Další Zavřít Zavřít
11.10.2017

Slovan zná soupeře v osmifinále MOL Cupu! Na stadion U Nisy dorazí Karviná

Redakce
Liberec - Postupem přes Dobříš a Hodonín si náš tým zajistil místenku v osmifinále MOL Cupu. V něm se v boji o místo mezi osmi nejlepšími utká s Karvinou, kterou přivítá na stadionu U Nisy.
Do středečního losu osmifinálové fáze MOL Cupu vstupoval Slovan jako nasazený tým, což mu zajišťovalo, že narazí na jeden z osmičky nenasazených klubů. Okruh soupeřů se tedy zúžil na jednoho ze skupiny MFK Karviná, 1. FC Slovácko, FC Vysočina Jihlava, FC Hradec Králové, SK Sigma Olomouc, FC Baník Ostrava, FC Sellier & Bellot Vlašim a TJ Jiskra Domažlice.

Náš tým se nakonec dozvěděl soupeře brzy po samotném startu losu. Soupeřem na cestě do čtvrtfinále bude svěřencům trenéra Jindřicha Trpišovského prvoligová Karviná. V souboji s dalekým soupeřem však bude Slovan mít výhodu domácího prostředí, utkání se totiž odehraje na stadionu U Nisy.

To, že půjde o zajímavou bitvu, napověděl už podzimní vzájemný ligový zápas. Oba celky se už střetly v pátém kole, kdy tuhý souboj rozsekl až Vladimír Coufal gólem v 81. minutě. Karviná tak bude chtít Slovanu oplatit porážku.

"Jsem spokojen především s tím, že hrajeme v domácím prostředí. Kdyby to bylo v opačném gardu, bylo by to rozhodně nepříjemné cestování. Soupeře už si v poháru člověk těžko vybírá, ale to, že hrajeme doma a navíc se soupeřem, kterého už v lize máme za sebou, považuji za příznivý los," komentoval osmifinálového soupeře trenér Jindřich Trpišovský.

Oficiálním termínem osmifinále MOL Cupu je středa 25. října, nicméně tento termín se ještě může změnit. O konkrétním datu a čase utkání vás budeme informovat.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
EAH DPMLJ
Mediální partneři
RCL Rádio Černá Hora