FC Slovan Liberec | Slovaňácké kalendáře na rok 2018 už jsou v tisku!
Menu Další Zavřít Zavřít
06.11.2017

Slovaňácké kalendáře na rok 2018 už jsou v tisku!

marketing
I letos se dočkáte klubových nástěnných i stolních kalendářů. Permanentkáři dostanou jeden zdarma. Na co se v kalendářích na rok 2018 můžete těšit, se dozvíte v příštím týdnu.

V naší partnerské tiskárně Geoprint s.r.o. se už pilně pracuje na tisku a vazbě nástěnných i stolních kalendářů Slovanu na rok 2018. Obsah kalendářů představíme postupně v příštím týdnu. Zatím můžeme prozradit, že oba kalendáře budou tentokrát tématicky rozdělené, takže bude stát za to pořídit si jak nástěnný, tak stolní.

Jeden z kalendářů bude zaměřen spíše na klubovou historii - aby také ne, když v příštím roce oslavíme 60 let od založení našeho klubu, z nichž jsme posledních 25 sezón strávili v nejvyšší tuzemské fotbalové soutěži. Druhý kalendář zase bude o to aktuálnější. Určitě se máte na co těšit. Počkejte si ale do příštího týdne!

Permanentkáři si svůj kalendář budou moct vyzvedávat už při domácím duelu s Baníkem, a to na pokladně č.6 (stačí donést poukázku, kterou jste dostali při nákupu permanentky). Ostatní si je samozřejmě budou moct od 18. listopadu koupit ve Fanshopu. Cena nástěnných kalendářů bude 150 Kč a cena stolních kalendářů 89 Kč.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Ponyexpres Gasservis
Mediální partneři
Rengl Hattrick