FC Slovan Liberec | U16 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. U17 Bogatynia 10:1 (5:1)
24.02.2020

U16 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. U17 Bogatynia 10:1 (5:1)

Helena Bláhová
Sobota 22.2.2020 Stadion U Nisy (UMT)

Konfrontace s polským celkem skončila vysokým skóre 10:1.

Branky: 3´ Zajpt (Fidra), 16´ Čechovič (Löffler), 26´ Kabeláč (z penalty), 34´ Čechovič (Pácalt), 41´ Čechovič (Pácalt), 64´ Löffler (Vošanovič), 74´ Netušil (Striženec), 76´ Machotka (Zajpt), 82´ Striženec (Löffler), 90´ Čechovič (Wydrzynski) - 10´ Bogatynia

Sestava: Musil - Štěrba (46´ Vošanovič), Fidra, Zajpt (46´ Polhoš), Machotka - Beníček (65´ Zajpt), Kabeláč (46´ Netušil), Pácalt (46´ Striženec) - Löffler, Čechovič, Wydrzynski

První poločas jsme byli svědky velkého množství jednoduchých chyb v herní činnosti jednotlivců, z čehož pramenily laciné ztráty. Přesto jsme zejména díky spolupráci dvojice Pácalt - Čechovič vstřelili pět branek.

Ve druhé půli již bylo k vidění více přesných útočných akcí v pohybu a rychlosti jak si představujeme, ale tentokrát tomu většinou scházela přesná koncovka.

Trenér Harant: "Výsledné skóre nás těší, nicméně nás rozhodně čekají těžší soupeři a náročnější utkání."