FC Slovan Liberec | U16 - Příprava: SK Sigma Olomouc vs. FC Slovan Liberec 1:2 (1:1)
17.07.2019

U16 - Příprava: SK Sigma Olomouc vs. FC Slovan Liberec 1:2 (1:1)

Helena Bláhová
Středa 17.7.2019 Olomouc

V prvním přípravném utkání jsme se utkali s celkem Olomouce a ve výsledku byli šťastnějším týmem.

Branky: 8´ Gábor (Rafaj), 75´ Löffler (Gábor)

Sestava: Polcar - Štěrba, Kuĺha, Fidra, Machotka (60´ Reichl) - Kočka, Myslivec, Motyčka - Rafaj (25´ Wydrzynski), Gábor (70´ Marek), Löffler (70´ Veroněk)

1.poločas: Dobře jsme odolávali útočným atakům soupeře a sami častokrát dokázali zahrozit.

2.poločas: Po změně stran již byli domácí ve hře jasně lepší, výhra je podpořena notnou dávkou štěstí.

Trenér Harant: "Kluci ale určitě zaslouží pochvalu za pracovitost v celém utkání."

Dnes máme za sebou první den soustředění a odehraný první zápas s Olomoucí, kdy si připisujeme vítězství.

Zítra dopoledne nás čeká trénink a odpoledne změříme síly s týmem Brna.