FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Ústí n. L. - FCSL 2:5
01.11.2019

U17 - ČLD, 13.kolo: FK Ústí nad Labem vs. FC Slovan Liberec 2:5 (1:0)

Helena Bláhová
Čtvrtek 31.10.2019 Stadion Masarykova (UMT)

Přestože jsme 2:0 prohrávali, v poslední třetině utkání jsme výsledek otočili a Ústí nám podlehlo.

13.kolo, čtvrtek 31.10.2019, 13:15, Masarykova (UMT)
FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem
2:5
(1:0)
FC Slovan Liberec: Novák - Lupoměský, Netušil, Chládek, Striženec (64´ Wydrzynski) - Stibor (73´ Kočka), Schober (76´ Reichl), Hudák (68´ Gościniak) - Vyčítal, Čechovič (46´ Kabeláč), Šolc
Branky: 20´ Houdek, 51´ Houdek - 60´ Schober, 61´ Šolc, 64´ Schober, 75´ Lupoměský, 86´ Šolc, ŽK: 80´ Gościniak, Rozhodčí: Doubek - Zeman, Walter
Diváci: 60

Doslova jsme vstali z popela, protože jsme v 60. minutě prohrávali 2:0. Soupeři jsme šli na lopatu komplikovanou a doslova tragickou rozehrávkou. V kombinaci s opět zoufalou efektivitou v koncovce to vedlo k problémům, ze kterých jsme se dostali fantastickým obratem v poslední třetině utkání.