FC Slovan Liberec | U17 - Příprava: Miedz Legnica vs. FC Slovan Liberec 1:3 (1:1)
05.03.2018

U17 - Příprava: Miedz Legnica vs. FC Slovan Liberec 1:3 (1:1)

Helena Bláhová
Sobota 3.3.2018 Stadion Orla Bielego

Poslední polský výjezd skončil zaslouženou výhrou.

Sestava: Vohnout - Janouš (40´ Špinka), Pokorný, Polyák, Bulejko - Černický (40´ Vik), Kavan Š. - Drobný, Málek (40´ Muller), Yuzvak - Lochman (60´ Málek)

Branky: 20´+ 70´ Polyák, 60´ Málek

Přes vyrovnaný průběh prvního poločasu a otáčení skóre jsme ve druhém poločase dominovali, lépe kombinovali a vytvářeli si gólové šance.

Opět dobrá konfrontace s technickým a rychlostním soupeřem, hraná v tempu a intenzitě na velké umělce.

Zlepšení v posunech týmu, presinku. Tři branky silnému soupeři a zlepšená mezihra druhého poločasu, gólové šance.

Nadstandardní individuální výkon Polyáka a Kavana Š.

Disciplinovaný a aktivní výkon týmu.

Efektivita a způsob řešení ve finální části, kvalita a razance centrů ze strany, góly jen ze standardní situace.

Obranná fáze - opět první gól soupeř, kdy jsme zaváhali na středu a míč za obranu, problém s dlouhými míči za obranu.

Trenér Čapek: "Soupeř o level horší než Lubin, přesto zajímavé a vyrovnané utkání na jednotlivých postech."