FC Slovan Liberec | U19 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. Hrádek nad Nisou (muži) 5:1 (3:1)
11.08.2020

U19 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. Hrádek nad Nisou (muži) 5:1 (3:1)

Helena Bláhová
Sobota 8.8.2020 Stadion Letka

Zasloužená výhra proti chlapům Hrádku.

Branky: 6´ Knobloch, 33´ Valenta, 45´ Knobloch, 55´ Valenta, 71´ Horčička - 25´ Holeček

Sestava: Hnízdil - Janouš, Polyák, Horňáček, Křeš (46´ Holub) - Knobloch - Zounek, Horčička, Málek, Zvěřina - Flesner (32´ Valenta)

Tempo hry ovlivněno velice horkým počasím.

Aktivní vstup do utkání. Vstřelení první branky po dobrém presinku v šesté minutě. Mnoho ztrát a nepřesná předfinální a finální fáze. Dělalo nám problémy se dostat do zhuštěné obrany soupeře. Nekvalita na posledních 30 m. Vstřelené branky po chybách soupeře a dobrém presinku.

Druhý poločas už do staticky bránícího soupeře, nevyužité šance, nekvalita finálních přihrávek ze stran. Soupeř párkrát zahrozil z brejků po našich chybách v rozehrávce. V utkání nám pomohli hráči z B-týmu Knobloch, Polyák a Hnízdil, všichni 90 minut.

Trenér Benek: "Kluky musím pochválit, snažili jsme se běhat a napadat po celý zápas."