FC Slovan Liberec | U19 - Příprava: FK Ústí nad Labem vs. FC Slovan Liberec 0:7 (0:3)
06.08.2018

U19 - Příprava: FK Ústí nad Labem vs. FC Slovan Liberec 0:7 (0:3)

Helena Bláhová
Neděle 4.8.2018 Stadion Modrá

Zápas se slabším soupeřem skončil jednoznačnou výhrou, ale herně byla kvalitní pouze druhá část.

Branky: Bergmann, Černický, Mečíř, Daněk, Knobloch, Yuzvak, Elbel

ŽK: Elbel

Sestava: Vohnout - Mečíř, Kratochvíl, Polyák, Bulejko - Daněk, Černický, Knobloch, Yuzvak - Bergmann (46´ Elbel), Pokorný (60´ Venc)

První poločas byl hektický, pomalý, mnoho ztrát a bez finálového prosazení okolo pokutového území. Kostrbatá a pomalá mezihra do organizované obrany, odražené míče. Druhý poločas herně, kombinačně, dominance na míči + tahové kraje a efektivita v zakončení.

Obranná fáze s nulou vzadu, disciplína, snaha o pressinkové situace, aktivní kraje, vystupování stoperů. Útočná fáze - 7 gólů, 15 střel, aktivita, hezké akce (tahové kraje). Špatné chování okolo pokutového území, nevychází kombinace, narážečky, bez střelby, přesto 3 góly - standardní situace, presink, penalty.

Nedisciplína (žlutá karta Elbel za diskuse s rozhodčím).

Trenér Čapek: "Výsledkově slušná generálka na soutěž, ale herně výkonem vyšel jen druhý poločas."