FC Slovan Liberec | V kabině byla trošku bouřka, přiznává po zápase v Olomouci Milan Kerbr
Menu Další Zavřít Zavřít
18.10.2015

V kabině byla trošku bouřka, přiznává po zápase v Olomouci Milan Kerbr

Dominik Jakubec, Miroslav Fantal
Olomouc – Zápas na hřišti letošního nováčka Synot ligy Slovanu příliš nevyšel. V Olomouci prohrávali svěřenci trenéra Trpišovského po prvním poločase 0:1, ve druhém dějství zařídil alespoň jeden bod za remízu Milan Kerbr. „Rozhodně jsme nehráli to, co jsme chtěli,“ přiznával po zápase.

Kolem tvého gólu se ještě na hřišti strhla vášnivá debata. Mohl bys situaci popsat?
Balon byl za čárou celým svým objemem, i když jenom o kousek. Faul tam před dosažením gólu nebyl. Brankář se to snažil ještě vyhodit z brány, my to dokopávali a tam už by se možná dalo o nedovoleném zákroku mluvit, ale před gólem ne.

Až do vyrovnání se vám ale v Olomouci vůbec nedařilo...
V kabině byla trošku bouřka. A oprávněná. Rozhodně jsme nehráli, to, co jsme chtěli. Nejen, že jsme v Olomouci nedokázali vyhrát, ale ani naše hra nebyla optimální. Musíme si to vyříkat a do dalšího zápas to zlepšit.

V úvodu se zdálo, že jste byli zaskočeni hrou soupeře. Je to tak?
Celkově byla hra hodně otevřená, což nás možná překvapilo. Bylo tam strašně moc šancí na obou stranách, přitom jsme vůbec nechtěli pustit Sigmu do hry. Chtěli jsme být u balonu, ale to se nám dařilo až spíš v závěru. Je to pro nás zkrátka ztráta.

Jak blízko jste byli k tomu, abyste ještě strhli výhru na svou stranu?
Měli jsme ještě dost šancí, Baky tuším někdy ke konci trefil tyčku, já běžel sám na gólmana... Olomouc ale měla také nějaké závary a stoprocentní šance, takže ve výsledku je asi remíza spravedlivá.

Proti Sigmě se ti v minulosti dařilo i v dresu Slovácka, kdy jsi zde dal dva góly, nyní i jeden v dresu Slovanu. Čím to je?
Říká se, že každý hráč má nějaký tým, proti kterému se daří, a pro mě jsou to zrovna Sigma a ještě Baník. Doufám, že to bude pokračovat. Navíc se na mě byl na zápase podívat i můj taťka, který tady v Olomouci bydlí.

Jaké myslíš, že bude jeho hodnocení?
Uvidíme, co mi k zápasu řekne. Tuším, že mě asi zkritizuje za výkon, ale za gól by mě snad alespoň mohl pochválit. (úsměv)


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
ČSOB Kerda sport
Mediální partneři
Liberecká drbna rtm plus
×
Odehráno v 17:00
FC Slovan Liberec
FK Mladá Boleslav