FC Slovan Liberec | VÝSLEDKY 4. DNE ŽÁKOVSKÉHO DERBY U12-U15
13.11.2020

VÝSLEDKY 4. DNE ŽÁKOVSKÉHO DERBY U12-U15

Mikuláš Borkovec
ON-LINE SUPER DERBY se nám chýlí ke konci a vypadá to na velmi napínavý závěr tohoto utkání. Jak jsou spokojeni trenéři s vývojem utkáním?

Čtvrtou dovednostní disciplínou v týdenním derby byly přeskoky přes švihadlo za 30s a celkový výsledek je tvořen součtem výkonů 16 nejlepších hráčů.

FC SLOVAN LIBEREC

U12 940 (92 Mečíř, 87 Hron) - průběžný stav mezi kategoriemi LBC vs. JBC 0:4

U13 1028 (96 Antoš, 90 Lexa) - průběžný stav mezi kategoriemi LBC vs. JBC 3:1

U14 1248 (97 Paulík,93 Brtinský) - průběžný stav mezi kategoriemi LBC vs. JBC 2:2

U15 1288 (109 Havlíček, 98 Vacek) - průběžný stav mezi kategoriemi LBC vs. JBC 2:2

FK JABLONEC

U12 1381 (102 Scholze, 101 Sedláček)

U13 1026 (94 Křemen, 93 Gubancok, Červinka, Beránek)

U14 1378 ( 96 Kostka, 92 Vrabec)

U15 1468 (106 Matoušek, 104 Svoboda)

Skóre SUPERderby 2:3

Hodnocení trenérů Slovanu.

Ondřej Vlach, U12/13:

U12

Do utkání jsme vstoupili, že budeme chtít korigovat nepříznivé skóre. Ani na čtvrtý pokus se nám to nepodařilo. Našimi nejlepšími hráči v utkání byli Matěj Mečíř ( 92 ) a Adam Hron ( 87 ). Je mi jen záhadou, že sousední kategorie U12 v celkovém počtu by porazila všechny mládežnické úseky! Proto možná budeme zvažovat odvolání v nedalekém Nyonu, kde sídlí UEFA.

U13

Po včerejším skvělém výkonu celého družstva, jsme dnes nastoupili v zádech s vedením 2:1. Dnešní utkání bylo vyrovnáno až do poslední minuty zápasu, kdy rozhodla penalta ve 4. Minutě nastavení ve druhém poločase. Situace byla přezkoumána u vide VAR. Pojďme ke kontroverzní situaci v posledních chvílích utkání. Krásná průniková přihrávka do PÚ , kam si naběhl skvěle hrající kapitán mužstva František Lexa ( 90 ). Zpracoval si míč do pohybu, hlava nahoře, centrem trefuje ruku bránícího hráče. Píšťalka rozhodčího zůstala němá. Po přerušení hry, dostává rozhodčí signál od Var. Po přezkoumání videa, píská a ukazuje na puntík pokutového kopu. Liberec bude kopat penaltu. Exekutorem je Štěpán Antoš ( 96 ). Po vzoru Antonína Panenky střílí rozhodující branku dnešního utkání. Dostáváme se do vedení 3:1. Dnes máme na pořadu nožičky střídavě po dobu 1 min bez spadnutí. Bojujme hoši !

Milan Šimoníček, U14/15:

U14/U15

„Dnes trošku zvážním, protože jsem zklamaný a hlavně překvapený výsledkem, ale rozhodně nejsem zklamaný výkony a přístupem našich hráčů. Skvělými výsledky se prezentovali Havlíček, Vacek, Pozler, Novák, Přibyl, Zítko a i ostatní hráči přidali svá maxima k týmovému výkonu, který dnes bohužel nestačil. Nezbývá, než vrhnout síly do poslední disciplíny a dát rozhodující branku! Všechno nebo nic!/p>

Poslední disciplínou je POČET NOŽIČEK ZA 60s STŘÍDAVĚ BEZ SPADNUTÍ!!!

⚽️ VÝSLEDKY 4. DNE ŽÁKOVSKÉHO DERBY U12-U15 ✊ 👉ON-LINE SUPER DERBY se nám chýlí ke konci a vypadá to na velmi napínavý...