FC Slovan Liberec | Ptejte se: Jiří Kotrba
Menu Další Zavřít Zavřít

Ptejte se: Jiří Kotrba

Ptejte se: Jiří KotrbaTrenér Jiří Kotrba trpělivě odpovídal na vaše dotazy...Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 53 odpovědí v této kategorii celkem.

SpikeHARDcore
27.12.2014, 12:24
Dobrý den,
pane trenére chystáte se Slovanem hrát na dva útočníky ? Myslím že tato varianta je atraktivní a s hráči Slovanu velice reálná co myslíte ? Jinak přeji hodně štěstí a držím pěsti Vám i p.Csaplárovi !

Odpověď:
Podle našeho mínění se bude moct hrát na dva útočníky, ale znovu zopakuju: je to zas o tom obsahu, ne o formě… I v systému 4-2-3-1 můžou být až čtyři hráči vlastně útočníci… Forma je jen na papíře, ale jde i o myšlení hráčů a jak to pak uplatňují na hřišti….

P.S.:
Chtěl bych všem poděkovat za dotazy, popřát do nového roku hlavně zdraví – to je to nejdůležitější. A až po tom i úspěchy... Já už jsem ve věku, kdy si člověk musí zdraví hodně vážit – k tomu potřebuje i pohodu doma a taky pracovní pohodu – tu tady budeme vytvářet spolu s fanoušky. Byl bych rád, kdyby tady panovala taková atmosféra, která bude těšit všechny – nás, hráče, vedení, ale především fanoušky. A na závěr všem přeju hodně trpělivosti… :-)
PartikVilda
27.12.2014, 12:26
Dobrý den,pane trenére,mohu se zeptat,bude se posilovat?Pokud ano,jaké varianty sou?

Odpověď:
Už jsem odpovídal.
HAZARD17
27.12.2014, 12:28
Dobrý den,
pane trenére chystáte se do Slovanu přivést nějakou posilu do obrany a utoku a Josefu Šuralovi ? Jinak přeji hodně štestí a úspěchů vám i panu Csaplárovi

Odpověď:
Děkuji. Na otázku už jsem odpovídal.
Libe
27.12.2014, 12:34
kdo podle vás bude lídrem ??

Odpověď:
Lídra musíme najít ve stávajícím kádru anebo přivést.
Lukáš
27.12.2014, 12:35
Dobrý den,
pane trenére chci se zeptat jestli si přivezete nějaký hráče co máte vytipovaní a jestli při zápasech budete nabádat hráče i k střelám z dálky v poslední době se mi zdá a myslím že nejsem jedinej že hráči se snaží míč dotlačit do brány jako Messi třeba protože v posledním zápase s Příbramí jsme ani jednou nevystřelily na bránu i když parkrát možnost měli a jak všichni říkají bez střel se velmi těžko vyhrává.
Hodně štěstí v Lize a v poháru.

Odpověď:
Ke střelám z dálky: Neznám trenéra, který by to hráčům zakazoval… :-)Ale jen mluvit je málo, je potřeba modelovat typické situace v tréninku, aby pro hráče to řešení bylo hned prioritní a hned ho to napadlo, protože jakmile propásnete pravou chvíli, tak musíte dlouho hledat znovu a s tím se trápíme na tréninku i teď… Hráči propásnou příležitost a pak nemají trpělivost najít další a dojde ke zbrklé ztrátě míče…
sarka
27.12.2014, 12:47
Bude pozvan na zimni pripravu hrač Tomaš Komenda.

Odpověď:
Nebyl.
mab
27.12.2014, 12:53
Pane trenére držím palce a věřím, že uděláte maximum pro návrat do míst, kam Slovan patří. Stále je šance na to skončit na jednociferném postu a porvat se o domácí pohár a tedy i Evropu.

Odpověď:
Děkuji. Ale Liberec má pro všechny nově příchozí jednu velkou nevýhodu. Řadí se k týmům jako Plzeň a Sparta, kde si všichni zvykli na poháry a každá sezóna, která skončí bez pohárů, je neúspěch. Proto je to tady těžké, ale zároveň je to výzva.
Dříve jsem si myslel, že nejtěžší to má ve fotbale trenér. Je to takový osamělý běžec – úspěch mají všichni, ale neúspěch jen on sám, proto je možná výhoda, že jsme tady dva… :-) Postupem času, i díky zkušenostem z jiných postů v klubu, jsem ale přišel na to, že nejtěžší to mají ti, kdo ty peníze do fotbalu dávají a každého takového je třeba si vážit, protože bez těchto lidí by nebyly peníze na tu naši legraci a všichni bychom byli jen amatéři.
Filda
27.12.2014, 12:55
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na jaké hráče jste se s panem Csaplárem zaměřili? :)

Odpověď:
Už jsem odpovídal.
mab
27.12.2014, 12:56
Ještě jeden dotaz, bude součástí přípravy i zaměření se na standardky, v této oblasti, která z času na čas dokáže vyhrát zápas, jsme, dle mne asi nejhorší v lize.

Odpověď:
Už jsem odpovídal.
lukest
27.12.2014, 12:57
Dobrý den, jednou z největších slabin týmu a jedním z důvodů proč jsme vstřelili tak málo branek byly dozajista standartky. Máte nějaký plán jak tenhle nešvar odstranit, případně vizi kdo by je mohl zahrávat ? Děkuji a hodně úspěchů.

Odpověď:
Pro úspěch standardek musí být splněno několik faktorů. Hráči je musí dokázat vypracovat, což není jednoduché, protože to někdy i bolí; pak je někdo musí umět realizovat, jako třeba můj někdejší spoluhráč v Bohemce Tonda Panenka; a pak musí být hráči, kteří je dokáží zakončit, jako např. Pimpara. Když se splní tyto tři podmínky, bude to pevná část naší hry. Hráče na realizaci budeme hledat ve stávajícím kádru a jsou tady takoví. Jak už jsem zmiňoval, mimo Slovan je dnes jedním z vynikajících realizátorů standardek třeba Rada z Bohemky…

Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Vinotéka U Devítků Pneu Hnídek
Mediální partneři
Kalendář Liberecka Rengl