FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Olomouc 3:0
30.08.2004

Gambrinus liga, 4. kolo: FC Slovan Liberec vs. Sigma Olomouc 3:0 (2:0)

Lukáš Váňa
Od úvodních minut bylo jasné, kdo chce získat tři body. Naši hráči si na hřišti počínali sebevědomě a velmi aktivně.
4.kolo, pondělí 30.8.2004
3:0
(2:0)
SK Sigma OlomoucSK Sigma Olomouc
FC Slovan Liberec: Hauzr - Šinglár, Lukáš, Valachovič, Hamouz - Kisel, Hodúr(83.Pudil), Polák(71.Langer), Papoušek(81.Zápotočný) - Pospíšil, Slepička

Mezi 19. a 21. minutou jsme zahrávali sérii rohů za sebou - když už to vypadalo, že hosté drtivý tlak ustojí odrazil se balon k Pospíšilovi a ten ranou otevřel skóre - 1:0. Na druhý gól se čekalo 20 minut - po hrubé chybě Hudce se k balonu dostal Slepička, rychle přihrál Pospíšilovi a ten podruhé překonal Vaniaka, 41. minuta - 2:0. Druhý poločas začala ofenzivněji Olomouc. Snažila se vykřesat jiskru naděje, dobře chytajícího Hauzra ale její hráči nepřekonali. Největší skvosty si náš golman schoval na 79. minutu - nadvakrát likvidoval šance Babniče a Boušky. V 86. minutě měl Hauzr ještě problémy se střelou Boušky - ta mu vyklouzla z rukavic a skončila na břevně To už ale Olomouc prohrával 3:0 - v 65. minutě totiž Pospíšil dovršil hattrick. Po rohu Kisela se pověsil do vzduchu a hlavou uzavřel skóre zápasu. branky: 21., 41., 65. Pospíšil

Stanislav Griga, trenér FC Slovan Liberec: "Olomouc je velmi silný tým, jsem přesvědčen, že bude hrát o čelo tabulky. I proto si velmi vážím dnešního výkonu našeho týmu. Předvedli jsme dobrý výkon, který jsme vyjádřili brankově. Je slibné, že se po delší době trefil Michal Pospíšil - takový zápas potřeboval."