FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Dobrovice - FCSL 4:3
23.01.2019

Juniorka na úvodní výhru nenavázala, Dobrovicím podlehla 3:4

Dobrovice/Liberec - Nebyl to ze strany našeho mužstva vydařený zápas. Juniorka s Dobrovicemi prohrávala už 1:3, nicméně skóre dokázala vyrovnat. Několik chvil před koncem však soupeř udeřil počtvrté a modrobílí již na další změnu skóre nenašli odpověď.
příp., středa 23.1.2019
FK Dobrovice FK Dobrovice
4:3
(3:1)
FC Slovan Liberec: Plechatý (46. Čamrda) – Baláž, Blažek (46. Dvořák), Lábek (46. Venc), Šulc – Beran (46. Bergmann), Ulbrich, Micovčák (46. Gembický) – Petr (46. Drahoš), Yu, Kazda
Branky: vlastní, Yu, Drahoš.

Petr Papoušek (FC Slovan Liberec): „V prvním poločase jsme byli aktivnější, ale z mnoha šancí a možností jsme využili jen jednu. Soupeř hrozil z brejků po našich zbytečných ztrátách a po standardních situacích. Vytěžil z toho tři branky. Druhý poločas byl podobný, podařilo se nám však vyrovnat, nicméně další šance jsme řešili naivně, nebo komplikovaně. Před koncem jsme obdrželi rozhodující gól po střele z vápna po naší další chybě.