FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Pardubice - FCSL 1:2
27.06.2018

Juniorka si připsala cenný skalp, Pardubice porazila 2:1

Redakce
Pardubice/Liberec - Naše juniorka si dnes připsala velmi cenný skalp. V druhém přípravném zápase zvítězila na hřišti druholigových Pardubic, které nastoupily v omlazené sestavě, 2:1.
příp., středa 27.6.2018, 16:30
FK Pardubice FK Pardubice
1:2
(1:2)
FC Slovan LiberecFC Slovan Liberec
FK Pardubice: Letáček (46. Jech) – Prosek, Komolong, Zukal, Čmelík – Mužík, Solil, Kovář, Blecha, Sokol – Huf.
Náhradníci: Jech – Spěvák, Lněnička, Březina, Kühnel, Látal, Šafařík, Kašiar.
FC Slovan Liberec: Hnízdil (46. Franc) - Drahoš, Lábek, Sixta, Baláž - Petrlák (50. Michal), Machuča, Ulbrich - Kazda (46. Vébr), Da Silva (87. Konečný), Gembický (46. Světlošák).
Branky: 41. Sokol – 7. Gembický, 12. Ulbrich.

Našim mladíkům vyšel především vstup do utkání. Po dvanácti minutách vedla juniorka zásluhou tref Gembického a Ulbricha už 2:0. Pardubičtí sice před poločasem snížili, ale to bylo ze strany domácích vše. Ve druhé půli byla hra často kouskována střídáními, tempo opadlo a další góly už tak utkání nepřineslo.