FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Ústí n. L. 2:0
26.06.2010

Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Ústí nad Labem 2:0 (1:0)

Lukáš Váňa
V nedaleké Raspenavě odehrál Slovan další přípravné utkání. Soupeřem výběru trenéra Josefa Petříka bylo Ústí nad Labem.
přát., sobota 26.6.2010
2:0
(1:0)
FK Ústí nad LabemFK Ústí nad Labem
FC Slovan Liberec: I. poločas: Bičík - Gebre Selassie, Dejmek, Vulin, Fleišman - Dočkal, Gecov, Bosančić, Vlasko - Štajner, Kerić.

II. poločas: Bičík - Zeman, Kelić, Polák, Fleišman - Vojta, Gecov, Bosančić, Liška - Nezmar, Martan.
Branky: 36. Kerić, 75. Nezmar.

V utkání se předvedlo 19 libereckých hráčů, jeden z nich ale nastoupil v dresu Ústí nad Labem. Robin Dejmek se bude v nejbližších dnech ucházet o angažmá u naše sobotního soupeře.

V průběhu první půle si náš tým vypracoval několik slibných šancí. Do vedení jsme se ale dostali až ve 36. minutě po chybě soupeře, který při rohovém kopu poskytl dostatek prostoru pro Andreje Keriće - 1:0.

I Ústí mělo několik nadějných příležitostí, narazilo ale na naší obranu případně v pohodě chytajícího Bičíka.

Do druhé půle oba trenéři promíchali sestavu. Obraz hry se ale příliš nezměnil. Slovan byl lepším a aktivnějším týmem. Naši hráči ale museli být pozorní i ve hře dozadu.

Druhý gól přidal v 75. minutě Nezmar, který zužitkoval střílený centr Jakuba Vojty.