FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Jihlava - FCSL 1:0
06.07.2010

Příprava: FC Vysočina Jihlava vs. FC Slovan Liberec 1:0 (0:0)

Lukáš Váňa
Naši hráči poprvé v letní přípravě prohráli. V Nymburku dnes podlehli Jihlavě, a to i přesto, že celý zápas byli lepším týmem. Soupeř potrestal naší chybu v závěru utkání.
přát., úterý 6.7.2010
FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava
1:0
(0:0)
FC Slovan LiberecFC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec: Hauzr - Zeman, Holeňák (46. Dejmek), Kelić, Janů - Papoušek, Gecov (69. Vácha), Vlasko, Liška - Vojta, Martan.
Branky: 87. Krutý.

Od úvodního hvizdu byl náš tým lepším a kativnějším týmem. Hráči si dokázali vypracovat i řadu šancí, efektivitu jsme ale dnes postrádali. Jen v prvním poločase například Kelić hlavičkoval nad, Martan i Vojta stříleli nepřesně, Papouškův pokus zase lapil brankář Jihlavy.

I ve druhé půli byl Slovan aktivnější, pouze ale přibývalo nevyužitých šancí. Po brejcích ale začínala hrozit i Jihlava. Brankář Hauzr své spoluhráče ale několikrát výborně podržel.

V 87. minutě padla jediná branka utkání. Slovan kopal rohový kop, do odraženého míče se opřel Vácha, který naneštěstí trefil soupeře. Odraženého balonu se chopili borci ve žlutých dresech a brejk zvládli parádně - Krutý trefoval odkrytou branku 1:0.