FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Slavia - FCSL 7:0
29.04.2019

První zápas nadstavby našim ženám nevyšel.

Našim hráčkám se nepodařilo zopakovat skvělý výkon se Slavií ze základní skupiny a tentokrát prohrály velkým rozdílem 0:7. Záměr, hrát co nejdéle bez obdržené branky, padl hned v první minutě a potom trvalo nějakou dobu než se naše hráčky dostaly do hry. I přes velkou snahu hrát aktivně a zkoušet ohrozit branku Slavie, branky padaly jen do naši branky.

Velmi důležitý bude pro nás nedělní zápas na Slovácku, kdy by nás zisk bodu asi definitivně potvrdil na třetím místě prvoligové tabulky .

nadst, sobota 27.4.2019, 14:00, Xaverov
SK Slavia Praha SK Slavia Praha
7:0
(4:0)
FC Slovan Liberec: Zuchová - Dlouhá, Němečková, Necidová, Tůmová - Chapská, Bohatová(67.Folprechtová), Čiperová(85.Vačurová), Kopčová(58.Lacková), Černá(85.Komárková) - Křivská

góly : 1. Bartoňová, 22. Divišová, 40.,67. a 92. Svitková, 43. a 78. Dubcová

ŽK : Divišová (SLA)

Diváci: 50

trenér Slovanu J. Lexa : Bohužel zápas nám tentokrát nevyšel podle představ. Hrozně ho ovlivnila rychlá branka v první minutě po naší nedůslednosti. S námi to taky otřáslo a nemohli jsme se dlouho dostat do nějaké mezihry. Soupeř nás pak trestal. My jsme se poté dostali k nějakým možnostem, ale ty končily naší nepřesností. Druhý poločas se vyvíjel ve stejném duchu. My jsme chtěli vice potrápit domácí, ale to se nám moc nevedlo. A domácí zaslouženě vyhráli docela velkým rozdílem. S takovým soupeřem se u nás musí sejit více věcí najednou a to se tentokrát nestalo.