FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - FC Metalist 7:3

MU, sobota 28.10.2017, 11:45, Liberec - Městský stadion
FC Metalist CharkovFC Metalist Charkov
FC Slovan Liberec: Jíra - Kul´ha, Netušil, Štěrba (64´Machotka), Drozen - Suk (64´Kucr), Hudák, Beníček, Wydrzyński (55´Hanl)- Mazánek (61´Papoušek), Löffler (55´Myslivec)
góly: 2x Beníček, Hudák, Wydrzyński, Suk, Löffler, Papoušek
Diváci: 30

Do utkání s Meteorem jsme nevstoupili dobře, jelikož od druhé minuty jsme prohrávali 0:1, to nás probralo a po pěkné akci Beníčkem v 5´a dorážkou v malém vápně Hudákem v 8´jsme skoŕe a hru otočili na naší stranu. Po tomto obratu jsme trochu vyklidili hřiště soupeři, nedařila se nám rozehra a soupeř přebral iniciativu, která vyústila v 18´ve vyrovnávací gól. První poločas byli o trochu herně lepším týmem hráči soupeře, byli nebezpečnější, přímočařejší. Ve druhém poločase jsme hned v úvodu zmrazili snahu hostí zvrátit vývoj utkání na svou stranu třemi rychlými góly po pěkných fotbalových akcích, ve 38´Wydrzyńskim, ve 40´Sukem a ve 42´Löfflerem a od té chvíle jsme jasně dominovali ve všech činnostech. Hráli jsme uvolněně, v klidu, byli vidět pěkné fotbalové momenty a do konce utkání jsme přidali další góly, v 64´ dal svůj druhý gól v utkání Beníček a v poslední minutě utkání upravil skoré Papoušek.