FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Hradec Kr. B - FCSL 1:6

U19 - ČLD, 30.kolo, FC Hradec Králové vs. FC Slovan Liberec 1:6 (0:4)

Aktivní, disiplinovaný, přímočarý výkon rozhodl zápas již v prvním poločase.

FC Hradec Králové B FC Hradec Králové B
1:6
(0:4)
FC Slovan Liberec: Hnízdil - Sysel (75´ Drobný), Krpata (50´ Venc), Polyák, Gabko - Bergmann (55´ Žižka) - Bína, Mečíř, Drahoš - Vébr, Syrovátka (65´ Daněk)
Branky: 15´ + 37´Vébr, 31´ + 76´+ 81´ Drahoš, 41´ Gabko, Rozhodčí: Bačo - Kubec, Kánská
Diváci: 55

Soupeř byl slabý, přesto nás v úvodu druhého poločasu zatlačil a snížil skóre. Závěr patřil opět nám.

V prvním poločase jsme hráli aktivní, dominantní a disciplinovanou hru. Přímočará přechodová fáze a slušná efektivita ve finále. Týmový výkon, efektivita v útočné fázi.

Rychlé otáčení hry, tahové kraje, centrované míče, hra do kolma a míče za obranu od středáků.

Opět slušná defenziva, krom inkasovaného gólu - nabrání hráče při centru (tlak v kraji 1X1).

Špatný vstup do druhého poločasu, zatažený střed, ztráty nahoře, fauly, prohrané souboje, uspokojení. V úvodu ztráty nahoře, reakce na rozhodčí.

Trenér Čapek: "Navázání výkonem na zápas s Ústím, zlepšená efektivita v šancích, poučení z druhého poločasu."