FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Čáslav - FCSL 3:8

3:8
(2:5)
FC Slovan Liberec: Plechatý-Sysel,Šorsák,Kratochvíl/69´Provazník/,Gabko-Mečíř/58´Bergmann/,Lábek,Halgaš,Vébr-Syrovátka,Drahoš
Branky:Mečíř,2 Vébr,Šorsák,Sysel,Drahoš,Syrovátka,vlastní

Spíše hokejovým výsledkem skončilo utkání v Čáslavi,které bylo ovlivněno nepříznivými povětrnostními podmínkami (velký vítr).

Již první branka Mečíře,kdy poryv větru změnil rychlost míče a domácí brankář minul míč 0:1,napověděl,že zápas nebude jednoduchý pro oba týmy.Čáslavští od začátku byli hodně důrazní a přineslo jim to úspěch v podobě 2 branek v rozmezí pěti minut.Nám se opět podařilo soupeře dotáhnout na 2:2,kdy branku střílí ´´Mesiáš´´Vébr.Do poločasu se miska vah překlápí na naši stranu a postupně Vébr,Šorsák a vlastní branka domácího hráče navýší skóre na 2:5.

Druhý poločas dokážeme dát pěkné branky Syslem,Drahošem a Syrovátkou.Větrná loterie končí výsledkem 3:8.

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Na menším hřišti byl překážkou nejen soupeř,ale především velký vítr.Myslím,že jsme se s tím lépe vypořádali než domácí.Některé situace byli velmi úsměvné a výsledek pro domácí až moc krutý.