FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Ústí n. L. - FCSL 3:1

3:1
(1 : 1)
FC Slovan Liberec: Hnízdil-Sysel,Kratochvíl,Provazník,Gabko-Mečíř,Lábek,Bergmann(53.Halgaš),Bína-Syrovátka(65.Žižka),Drahoš(65.Vébr)
Branka:Drahoš

V předehrávce 9.kola jsme vyjeli do Ústí nad Labem.A s výsledkem utkání rozhodně nemůžeme být spokojeni,protože výkon týmu byl velmi dobrý.

Od zahájení utkání jsme byli pány na hřišti,bohužel soupeř se dostal se štěstím do vedení,kdy tečovaná střela v 5.minutě skončila za zády brankáře Hnízdila 1:0.Od tohoto okamžiku se rozjela mašina ,která soupeře válcovala ve všech činnostech.Do 20.minuty jsme napočítali sedm 100% brankových příležitostí.Ústečtí si s naší hrou vůbec nevěděli rady.Bohužel branku jsme dali jen jednu,kdy na centr Sysla si naskočil Drahoš a hlavou skóruje 1:1.Navíc rozhodčí odpustí po jasném faulu na Drahoše domácím penaltu.Lábek střelou trefuje břevno.Z naší strany poločas snů,bohužel nebyl vyjádřen brankami.Druhý poločas začínáme ve stejném duchu jako ten první,soupeř se po naší nedůslednosti na polovině hřiště dostane do vedení 2:1.Snaha z naší strany o vyrovnání je obrovská.Největší příležitost promarní po přihrávce Vébra střídající Halgaš.Třetí branka domácích je bohužel opět po chybě stopera Kratochvíla.Soupeř nebyl lepší,ale štastnější.

Mgr.Tomáš Nosek-trenér U19:,,Tohle utkání si budu hodně dlouho pamatovat.Minimálně 15 brankových příležitostí a utkání prohrajete po 4 střelách na branku.Neuvěřitelný!!!!!Poprvé ve své trenérské kariéře jsem hráčům neměl v poločase ,co hráčům vytknout.Hra byla na vysoké úrovni.Bohužel nás dlouhodobě trápí produktivita.Tady hledejme příčinu prohry.Co mi vadí je arogantní chování trojice rozhodčích,hlavního Bauma a pomezních Košťála a Šmída.Je neskutečný,co si mohou dovolit ve vztahu k trenérům a hráčům na hrací ploše.