FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Brno - FCSL 3:3
13.10.2019

Ženy a jejich brněnský "zápas blbec".

Po náročné cestě (odjezd ze Slovanu 4.30)přivítalo Brno naše hráčky sychravým počasím. A než se rozkoukaly prohrávaly 3:0 . Nejdřín údajný penaltový zákrok ani rozhodčí neviděla, ale po upozornění od domácích hráček, které ji tykaly, překvapivě pokutový kop nařídila. Za chvilku na to uhnula naše zeď střele Daníškové a v 19. minutě, po chybné rozehrávce , utekla útočnice Brna a nikým neohrožena dala na 3:0. Od té doby Brno začalo zdržovat, postavilo před vápno "autobus" a naše hráčky nenacházely recept jak se dostat do gólovky. I v druhém poločasu jsme měly naše hráčky po většinu doby míč na svých kopačkách, ale už přišly i šance a víc než zasloužené vyrovnání. Nejdříve po "trměvrmě" dorazila kantarská, pak z přímáku dobře zamířila Šušolová a v 89. střelou z velkého vápna vyrovnala Moťovská. Naše hráčky byly na koni a chtěli vyhrát, to ale už nechtěla opět rozhodčí, která zápas ukončila bez minuty prodloužení.

7.kolo, sobota 12.10.2019, 11:00, Horní Heršpice tráva
Lokomotiva Brno H.Heršpice Lokomotiva Brno H.Heršpice
3:3
(3:0)
Lokomotiva Brno H.Heršpice: Zuchová - Mastníková(88.Dlouhá), Moťovská, Němečková, Košíková - Vančurová(77.Čiperová), Šušolová, Kovaĺová, Kantarská - Hilbertová, Hrtánková(55.Kopčová)

góly : 6.(p) a 13. Danišková, 19 Lišková - 54. Kantarská, 58. Šušolová, 89. Moťovská

ŽK : Ganiecová, Chlápková, Kovaliková - Kovaĺová

Diváci: 30

trenér Slovanu J. Lexa : Do Brna jsme si jeli pro 3 body. Bohužel 3 chybičky na začátku prvního poločasu domácí potrestali i když herně si troufám říct že jsme byli lepší. Byli jsme častěji na míči i když extra vyložené šance jsme si nevytvořili. Měli jsme pouze několik střel, ale s temi si poradila domácí brankářka. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím že s výsledkem chceme něco udělat to se nám zkraje podařilo když jsme dali dvě branky. Potom jsme měli tlak i několik šancí ale vyrovnat se nám podařilo až těsně před koncem. I tak jsme chtěli stále vyhrát, ale rozhodčí nastavila ani minutu a tak jsme to už nestihli. Holkám za předvedený výkon musím opět poděkovat.