FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FC Slovan - Dukla Praha 0:0
Menu Další Zavřít Zavřít
15.10.2017

Ženy nečekaně ztratily body s Duklou

Redakce

Duklačky přijely do Frýdlantu jen bránit a to se jim dařilo. Naše ženy se dlouho nemohly dostat k jejich bráně do šance. Až v druhé půli se obraz naší hry zlepšil, ale přes mnoho šancí se balon do sítě Dukly nedostal.

9.kolo, sobota 14.10.2017, 10:30, Frýdlant v Č. tráva
FC Slovan FC Slovan
0:0
Dukla PrahaDukla Praha
FC Slovan: Horáčková - Dlouhá, Lacková, Němečková, Bohatová(66.Černá) - Tůmová, Kovaĺová, Šušolová,Čiperová - Kotlánová, Novotná(84.Hančová)

Diváci: 64

Ohlasy trenérů

trenér Slovanu Josef Lexa :

V utkání jsme ztratili zbytečně dva body. Ačkoli jsme byli celé utkání lepším týmem, nepodařilo se nám vstřelit aspoň jednu branku, která by znamenala naše vítězství .V prvním poločase jsme byli aktivnější, ale bez větších šanci. Soupeř čekal jenom na naše chyby a tu jsme udělali jenom jednu za cele utkání. Při té nás podržela brankářka. Druhý poločas už jsme byli jednoznačně lepší a vypracovali si i vyložené šance, ale byli jsme na štírů s jejich proměňováním. Je to škoda, protože jsme si vítězství zasloužili. A bylo by to pro naše holky povzbuzení .Další nápravu budeme mít po reprezentační pauze v Brně a na závěr podzimu doma s Plzní.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Vinotéka U Devítků Vinotéka U Kryšota
Mediální partneři
Kalendář Liberecka Rengl